Ženský koutek plný recenzí kosmetiky, tipů na účesy, rad týkajích se photomanipulací a spousty jiných věcí. :) Doufám, že se Vám tu bude líbit. Přeji hezký den! :)

Psát Vaše dotazy mi můžete na e-mail dontgowiththeflow@seznam.cz , pokud to bude v mých silách, ráda odpovím :)


čtvrtek 13. prosince 2012

Veselé Vánoce s Inglotem

Návštěva INGLOTU

Vánoční nadílka v barevném ráji kosmetikyJsem tu s dalším článkem, který se tentokrát týká dekorativní kosmetiky Inglot a především jejich speciálních Vánočních setů. :) Píši ještě za čerstva, dokud jsem plna příjemných emocí z dnešní návštěvy.

Inglot je polská dekorativní kosmetika a v souvislosti s tím musím uvést, že jsem ráda, že tak trochu napravuje reputaci polské kosmetice jako takové, která se všeobecně ve světě nezapsala zrovna nejlépe. 

Obchodem mne provedla vizážistka Bára, která na mne působila velmi příjemným dojmem a moc pěkně jsem si s ní během prohlídky popovídala. :) Pokud máte v plánu navštívit jejich obchod, oceníte možná to, že se prodavači o každého zákazníka velmi pěkně starají (to jsem měla možnost pozorovat během mé dnešní návštěvy) a kromě toho, jsou všichni tamní prodavači vizážisté, takže Vám mohou odborně poradit, pokud si nevíte s něčím rady. 

Byla mi představena nová vánoční kolekce - Noble Collection, pro kterou jsou typické barvy a textury drahých kovů. Součástí kolekce jsou jak laky na nehty, tak gelové linky, i oční stíny. Pokoušela jsem se vyfotit pro vás ten neuvěřitelný efekt, který stíny z této kolekce dokáží, ale fotoaparát to jaksi bohužel nepobral :D Zkrátka co jsem měla možnost vyzkoušet, stíny mají příjemnou máslovitou texturu, můžete si vybrat z odstínů například stříbrné, bronzové, zlatavé apod. a vytvářejí neuvěřitelně krásný kovový efekt. Ne perleťový, ne třpytkatý, ale kovový. Dokáži si je živě představit v akci u Vánočního stromečku nebo na Silvestrovské párty. 

 


Navíc jsem se dozvěděla, že pokud by jste si některý odstín z této kolekce oblíbili, nemusíte se bát, že byste měli možnost si jej koupit jen jednou. Kolekce v Inglotu nejsou limitované a to co se v nich objeví, je možné koupit si poté kdykoli jindy, neboť je to posléze zařazeno do stálého sortimentu. 

Novinkou jsou také nové odstíny trio stínů "Rainbow", které mají oproti svým předchůdcům intenzivnější barvy a i textura byla mnohem příjemnější, více máslovitá a obsahují třpytky. Zaujaly mne také nové paletky. Narozdíl od klasických paletek, které fungují na principu magnetů (což je pro Inglot typické), je možné zakoupit si nyní rovněž magnetickou paletku, ale se zrcátkem a pěnovým aplikátorem. 


VÁNOČNÍ SETY


No a teď to nejdůležitější..protože se blíží Vánoce, myslel Inglot na své zákazníky a připravil pro ně speciální nabídku Vánočních setů. Tyto sety mají sice pevně daný obsah výrobků, ale je tu možnost vybrat si barvy podle svého a sestavit si tak prakticky setík "na míru". Vybrat si můžete z několika druhů:

Set Nails
Obsahuje:
- 2 laky na nehty, jejichž odstíny si můžete vybrat podle vlastního uvážení
- 1 Top Coat
- malý odlakovač na nehty
- pilník na nehty s leštičkou

Cena tohoto setu je 590,- (o 180 Kč levnější, než kdybyste kupovali všechny výrobky zvlášť)
Mám takový pocit, že vybrat si dva odstíny laku by u Inglotu neměl být problém, výběr zde je naprosto ohromný! A já osobně, jsem si hned na první pohled zamilovala jejich kolekci "nude" odstínů. Když jsem je zmerčila, nezmohla jsem se na nic jiného než na hlasitý vzdech (snad to nikdo neslyšel :D).
Set Lips

Obsahuje:
- rtěnku 
- lip duo (obsahuje lip paint a lesk na rty tón v tónu)
- konturovací tužku na rty Full Metal, ve které je ukrytý i štětec na rty, což mi připadá velmi praktické

Cena setíku je 690 Kč (ušetříte jeho koupí 200,- Kč). Opět říkám, že s výběrem odstínů by problém být neměl, posuďte sami podle fotografií :)Set Eyes


Obsahuje:
- False Lash Effect Mascara (pro větší objem a delší řasy)
- paletku na dva oční stíny
- 2 výplně očních stínů do palety
- tužka na oči Full Metal, která má z druhé strany zabudovanou smudge houbičku, se kterou je možné tužku pěkně rozetřít

Set stojí 790,- Kč (ušetříte 200 Kč)

Řasenku jsem měla možnost vidět v akci na Bářiných řasách. I když podle štětečku zprvu vypadala, že bude řasy slepovat, není tomu tak. Řasy byly krásně obalené, ovšem neslepené, ale za to opravdu pěkně zvýrazněné.

Set Mix
Obsahuje: 
- lesk na rty
- False Lash Effect Mascara
- magnetickou paletku Eyes + Blush (v ní je místo pro oční stíny i tvářenku)
- 3 výplně očních stínů do paletky
- 1 výplň do palety - tvářenka

Tenhle set vás vyjde na 990,- Kč (ušetříte 270 Kč)
Co se týče lesků na rty... bože ty tak úžasně voní! :D Řada lesků na rty se třpytkami voněla po ovoci a druhá řada voněla jako karamel. Karamel zbožňuji a měla jsem co dělat, abych ten lesk nesnědla :D

Set Face

Obsahuje:
- YSM Krémový makeup
- AMC Rojasňující krém na obličej a tělo (ten je možné například smíchat i s vaším krémem nebo makeupem)
- korektor na obličej
- AMC krycí rozjasňující tyčinka
- paleta na pudr volný systém
- 1 náplň do palety - pudr (výhodou toho je, že když vám pudr dojde, stačí jen vyměnit náplň v paletě)

Cena tohoto setu je 1390 Kč (ušetříte na něm 420 Kč)
Výše zmiňovaný makeup měla Bára na obličeji a její pleť vypdala sametově a hladce. Působila pěstěným dojmem. Byla jsem v šoku, když mi potom řekla, že tento makeup nemá přepudrovaný, protože se vůbec neleskla. Takže pro ty z vás, kdož chcete mít pleť sametovou a matnou i bez užití pudru, je to vhodná volba :)


Set Maxi

Obsahuje:

- paleta EBP (kde je místo na oční stíny, tvářenku i pudr)
- 1 náplň do palety - tvářenka
- 1 náplň do palety - pudr
- 2 náplně do palety - oční stíny
- False Lash Effect Mascara
- lip duo
- lak na nehty
- konturovací tožka na rty Full Metal
- tužka na oči Full Metal

Za tento set zaplatíte 1690,- Kč (ušetříte na něm 650 Kč)

To by bylo k setům vše. Co vy na to?? Udělal by vám některý z nich radost a chtěli byste jej najít pod stromečkem? Já osobně bych se rozhodně nezlobila :D Myslím, že je to perfektní tip na dárek pro kamarádku, mamku, atp. :) K setu patří i dárkové balení, kdy je vše zabaleno do rozkošné taštičky a opatřeno mašlí.

Kromě setů máte možnost zakoupit si i DÁRKOVÉ POUKÁZKY. Pokud byste tedy nevěděli, po čem vaše kamarádka, mamka, sestra či přítelkyně touží, můžete je nechat, aby si vybrali s tímto poukazem sami to, co se jim nejvíce zalíbí. Dárkové poukázky jsou v hodnotě 500 Kč. A nebojte se, ceny v Inglotu se mi zdají v porovnání s kvalitou téměř "lidové". Laky seženete za 200 Kč, náplně očních stínů do palet od 150,- (za trio stín 170,-), lesky na rty za 200,-... Ještě musím dodat, že poukázku nemusí obdarovaný použít pouze na zboží, ale také na služby, tj. líčení. V Inglotu mají připravený i vizážistický koutek, kde vás profesionálně nalíčí a zkrášlí. Kromě toho vám nabídnou i poradenství - jak se líčit, jaký výrobek je pro vás vhodný atp. Je však nutné se na takové líčení objednat předem. Poukaz je platný 1 rok od data prodeje.

Důležitou informací pro vás jistě bude, že Inglot má v ČR jen jeden jediný kamenný obchod a to právě v obchodním centru na Chodově. Pokud byste však měli zájem o jejich kosmetiku, o Vánoční setíky či dárkový poukaz, je možné si tohle vše objednat na jejich fan page na serveru facebook.com.

Já jsem neodcházela s prázdnou. V prosincovém LB jsem získala jednu náplň do palety - oční stín v pěkném matném fialovém odstínu, takže jsem si k němu pořídila paletku na čtyři oční stíny a dvě náplně navrch. :D Držela jsem se ale s odstíny prozatimě při zemi a tak jsem vlastníkem pěkného tělového odstínu č. 330 a jednoho tria stínu č. 112. Těšte se na recenzi! :) I tak, rozhodně jsem zde nebyla naposledy. Dělám si zálusk na jejich další stíny v úchvatných odstínech, které jsem ještě nikde jinde neviděla i na jeden z jejich makeupů :)
Tak to by bylo asi k dnešní návštěvě Inglotu vše. :) Kdo z vás již navštívil tento kamenný obchod a jak se vám tam líbilo? A kdo z vás již vlastní něco od Inglotu a jak jste s tím spokojeni? :)

Přídávám zbylé fotografie, které jsem dnes pořídila :)

Gelové oční linky
Pigmenty a třpytky
Pigmenty a v rohu vidíte jejich speciální bázi na tyto pigmenty. Prášek se s bází smíchá a poté se nanáší na oční víčka.
Jumbo tužky
Tužky na oči
Inglot má i vlastní kosmetické náčiní..odštětců, přes kleštičky na řasy, až po houbičky na makeup.
Tvářenky
Nahoře vidíte krémové tvářenky
Mozaikové pudry
Pudry
Tekuté tvářenky, které jsou prý vhodné, když chcete docílit přirozenějšího dojmu
Makupy. Vpravo je ten matující, o kterém jsem mluvila výše. A uprostřed korektor.
Makeup vhodný pro citlivou a suchou pleť. Co se týče výběru odstínů...bomba! Určitě se tam najde makeup i pro bledulky.
Korektory a vlevo makeup v tuhé podobě.
Něco pro milovníky umělých řas :)
Do paletek tzv. "volný systém" lze zakoupit i lesky na rty a rtěnky.
A lze do nich zakoupit i pudr. Tady vypadají všechny odstíny tmavě, ale našlo by se tam něco i pro mne a to už je co říct! :D
Tvářenky, které lze přidat do paletek.
A konečně i korektory :)
Původní verze tria očních stínů.
Zde si můžete prohlédnout jednotlivé typy a velikosti paletek, do kterých potom jen přidáváte náplně.
"crackovací" laky na nehty
Detail na rtěnky....po těch bych se uslintala. Mají tam i úchvatné nude odstíny.
Lesky na rty a konturovací tužky.
Tolik propírané modré odstíny rtěnek...nic co bych musela mít doma ovšem :D
Inglot má i vlastní balzámy na rty.
Lip paint
Konturky a lesky na rty. Konturovací tužka má z druhé strany štěteček na rty.
A na závěr rozkožné sady kosmetických štětců :)

Zatím se mějte pěkně, Anetthe :))18 komentářů:

 1. S Inglotem se teď roztrhl pytel :) Ale nedivím se, taky mě moc láká!
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. inglot to je úplný raj ♥♥
  milujem ich očné "magnetické" tiene ;)

  OdpovědětVymazat
 3. mrzí mě že inglot a mac nemají své prodejny v Brně :( ne že bych tam nakupovala páč to je moc drahé ale chtěla bych se podívat a jednou za rok bych tam určitě něco nakoupila :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak...no myslím, že kvůli tomu, že se tam lidé chodili jen dívat, asi v Brně filiálku nezřídí :D Ale není to nijak extra příšerně drahé. Není to tedy kosmetika, kterou by si student či absolvent například mohl pořizovat každou chvíli, ale jednou za čas si dopřát něco pěkného barevného, to ano :)

   Vymazat
 4. Zrovna před chvilkou jsem dočetla článek o Inglotu u Petry LovelyHair.
  A zase mi tečou sliny, to jsou tak nádherné barvy:)
  Budu se těšit na recenzi stínů, odstíny sis vybrala perfektní, přesně můj šálek čaje. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem na článek koukala :D S články o kosmetice Inglot se před Vánoci roztrhl pytel :) Sliny tekly i mně, takže se ti vůbec nedivím. Kdybych mohla, tak si přinesu nůši a do ní to prostě všechno naházím :D

   Vymazat
  2. Já si vždycky říkám, když lezu po krámech, ať už s oblečením, kosmetikou, bytovými doplňky a tak, že bych potřebovala platinovou kartu. Byla bych schopná si toho nabrat milion, protože je to všecko tak pěkný :D Ale bohužel to nejde.

   Vymazat
 5. Moc hezkej článek,Anet :).Ty stíny mě nenechávaj chladnou :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) A opravdu ty stíny...nevím, jestli jsi je sama viděla naživo, ale moc moc pěkné :D Měli tam jeden úžasný - světle broskový se shimmerem, ten musím mít, abych vám ho pak mohla i ukázat :D

   Vymazat
  2. Naživo jsem je bohužel neviděla.Na druhou stranu je to dobře,protože momentálně jsem šetřící studentka a v tomhle případě by moje peněženka utrpěla šok :D.Každopádně co nejrychleji šupajdi pro ty stíny,at se aspon pokocham :)

   Vymazat
  3. :D hah, zas tak brzy se tam tedy rozhodně nedostanu. Já jsem byla do září student a teď jsem čerstvý absolvent bez praxe hledající práci. Alespoň po brigádách sháním peníze na nájem a jídlo, protože už nebydlím s mámou, ale sama. Mladí lidé to v dneska nemají vůbec jednoduché. :/ Ale od ledna bych snad měla mít už stálou práci, doufám :)

   Vymazat
  4. Držim Ti palce,ať se vše podaří ;)

   Vymazat
 6. Božeeee uplně bych si vzala všechny odstíny hnědé co tam mají.Změnila sem styl líčení...dřív sem nosila hodně výrazný ...ale teď zbožnuju přírodní líčení ( kouřové hnědé léčení) s linkama x) Miluju to a hrozně ti závidím hned bych tam jela .// =P Jinak krásné fotky ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak v tom bychom si rozuměly, protože já teď také už pár měsíců používám jen přirozenější hnědé líčení a na to černou linku. Nic jiného, ale s hnědými a tělovými stíny pěkně vystínuji oko a vypadá to tak nenápadně a přitom božsky :D

   Vymazat
 7. chci všechno! zajímalo yb mě, jestli v Inglotu v Polsku by to vyšlo levněji..

  OdpovědětVymazat
 8. Obchod je sám o sobě nádherný! až z toho oči přechází :) A prodavači jsou rozhodně milejší a odbornější než třeba v M.A.C a zboží levnější a přitom je to relativně srovnatelné! :)) Prostě INGLOT je láska na první návštěvu! Jinak moc krásný článek! :)
  Btw - ty nevadilo jim když sis tam věci fotila? :)

  http://radkavackova.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také by se u mě dalo říct, že jsem se zamilovala :D Ale víc toho budu moci objektivně posoudit, až vyzkouším více produktů. A nevadilo, že jsem sortiment fotila, protože jsem byla přímo vedoucí Inglotu pozvána na návštěvu, takže se s fotografováním počítalo :)

   Vymazat
 9. Ahojky Anetthe, moc pěkný článek =) strašně se mi líbí ty laky na nehty, jsou naprosto boží ♥
  Hezký den, grácka01

  OdpovědětVymazat